معابر عمومی روستای مرتضی گرد ضد عفونی می شوند

دکتر مهدی محمدی دهیار روستای مرتضی گرد:

معابر عمومی روستای مرتضی گرد ضدعفونی می شوند

دهیار روستای مرتضی گرد با اشاره به اقدامات انجام شده در روستا در برابر ویروس کرونا گفت: معابر روستایی از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای مرتضی گرد ضدعفونی و گندزدایی می شود.

مهدی محمدی در ادامه صحبت های خود ابراز داشت: در پی شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های مختلف بهداشتی در سطح روستا در حال انجام است که ضد عفونی معابر روستایی و امکانات روستایی در راس آنها قرار دارد.

این مسئول با تأکید بر لزوم حفظ سلامت مردم گفت: تداوم روند ضدعفونی کردن معابر روستایی، سطل‌های زباله و دیگر امکانات عمومی تا زمانی که شرایط به حالت عادی بازگردد ادامه دارد.

دکتر محمدی ضمن اعلام اینکه  رعایت بهداشت فردی و انجام تمامی توصیه‌های بهداشتی از سوی مردم نقش مهمی در کاهش ابتلای افراد به این ویروس عفونی دارد، بیان کرد: مردم باید نهایت همکاری و همراهی را با نهادها و سازمان‌های مختلف اجرایی داشته باشند تا از شیوع ویروس کرونا در جامعه جلوگیری شود.

دهیار روستای مرتضی گرد افزود: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا شورای اسلامی و دهیاری همانند تمامی رویدادهای گذشته در کنار سایر دستگاه ها اقدامات مناسبی در این راستا خواهد داشت.

وی با بیان این که مردم نباید در مراکز یا محل های پرجمعیت حضور داشته باشند اضافه کرد: مردم باید تا حد امکان از خانه خارج نشوند و تنها برای کارهای ضروری از منزل خارج شوند.

محمدی تصریح کرد: انتظار ما از مردم این است که بخاطر خودشان، پدرو مادر، پدربزرگ ها و مادربزرگ هایشان و به خاطر کودکانشان موضوع را جدی بگیرند و همکاری کنند، درخانه بمانند و بهداشت فردی را رعایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *